Par mums

Latio Mežu un lauksaimniecības zemju nodaļas pārziņā ir mežu un lauksaimniecības zemju vērtēšana un darījumu starpniecības pakalpojumi

Mežu un lauksaimniecības zemju nodaļa

Ar prieku paziņojam, ka Latio ir izveidota Mežu un lauksaimniecības zemju nodaļa, kuras pārziņā ir mežu un lauksaimniecības zemju vērtēšana un darījumu starpniecības pakalpojumi.

Sadarbības pamatprincipi

Tirgus neitralitāte

Mēs neesam ieinteresēti iegādāties Jūsu meža īpašumu vai kokmateriālus, kā arī sniegt Jums citus mežsaimniecības pakalpojumus. Piedāvājam kompetentu palīdzību īpašuma tirgus vērtības noteikšanā, kā arī palīdzēsim atrast visizdevīgāko pircēju, ja vēlēsieties īpašumu pārdot.

Sadarbības pamatprincipi

Konfidencialitāte

Mūsu pienākums ir aizsargāt Jūsu personas informāciju, un mēs vēlamies panākt, lai Jūs justos droši. Mēs aizsargājam Jūsu konfidencialitāti atbilstoši ES Vispārīgajai datu aizsardzības regulai un citiem piemērojamajiem likumiem.

Sadarbības pamatprincipi

Precizitāte

Par saviem darbiem mēs atbildam 100%. Ja kļūdīsimies – to atzīsim un labosim. Mūsu pakalpojumus sniedz tikai nozares profesionāļi ar atbilstošu izglītību, pieredzi un sertifikātiem. Dati, kas tiek izmantoti vērtējumu gatavošanā, ir pārbaudāmi un iegūti atbilstoši nozares prasībām un standartiem.

Sadarbības pamatprincipi

Uzticamība

Mēs esam uzticami, atbildīgi un kompetenti. Mēs darām to, ko apsolām.

You don't have permission to register