Meža vērtēšana

Mūsu speciālists pēc Jūsu iesniegtās informācijas un īpašuma apmeklēšanas sniegs kompetentu atzinumu par īpašuma tirgus vērtību jūsu saimniecībai, mežam vai lauksaimniecības zemēm.

Latio veiks neatkarīgu Tavas zemes, mežu, īpašuma vai uzņēmuma vērtēšanu, kā arī sniegs bezmaksas konsultācijas, kā efektīgāk izmantot savu īpašumu.

  • Ja plāno attīstīt savu uzņēmējdarbību, palīdzēsim noskaidrot Tavas saimniecības (aprīkojuma, ganāmpulku, ražotņu, ēku, novietņu, tehnikas  u.tml.) vērtību pirms vērsies finanšu iestādē pēc aizdevuma, uzsāc būvniecības darbus vai tiecies ar investoriem. Tā Tu iegūsi lielāku izpratni par sava īpašuma vērtību un iespējām.
  • Palīdzēsim noskaidrot, cik finansiāli izdevīgs ir Tavs īpašums – mežs, lauksaimniecības zeme vai lauku sēta. Varbūt izdevīgāk tieši šobrīd to būtu pārdot, iznomāt, nojaukt nelietojamās ēkas, iestādīt mežu vai kā savādāk attīstīt biznesa darbību ilgtermiņā.
  • Ja jau sen pie Tavām durvīm klauvē uzstājīgs pircējs ar gatavu piedāvājumu iegādāties mežu vai iznomāt lauksaimniecības zemi, palīdzēsim  noskaidrot, vai piedāvātā pirkuma cena vai nomas maksa ir atbilstoša Tava īpašuma vērtībai.
  • Sniegsim konsultācijas un objektīvu vērtējumu arī tad, ja plāno sadalīt savu īpašumu starp radiniekiem vai biznesa partneriem.

Nekustamo īpašumu uzņēmumam Latio ir 30 gadu pieredze, vērtējot dažādus nekustamos īpašumus un naudas plūsmas objektus (mazās hidroelektrostacijas, vēja elektrostacijas, biogāzes koģenerācijas stacijas, derīgo izrakteņu atradnes u.tml.). Mūsu vērtējumus atzīst visas komercbankas Latvijā.  Taupot savu, un Tavu laiku un resursus, piedāvājam vērtējumu izstrādāt attālināti un iesniegt elektroniski parakstītu.

Zvani +371­ 67032300 vai aizpildi pieteikumu, un mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!

    You don't have permission to register